Navijačka scena - Srbija

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
sasailic
Postovi:7
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 2:41 pm
Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la sasailic » sub stu 17, 2018 9:45 am

epicentarludila1989 je napisao/la:
sub stu 17, 2018 12:12 am
A nemojte mi te fore ideja a ne masa..batalite se toga. Grobari pa kako mozete da pricate nesto o tribini kad se vama ista raspala na nekoliko delova. Nema vas saka jada i sad vi pricate o tribini. Ne brukajte se.
Druže, hteo ti to ili ne postoji priča koja hoće da vrati pravo grobarstvo na stare staze! I kod vas na severu skroz ista priča samo sto se ne iznosi prljav veš! Jug ustaćee...

hhhubet6
Postovi:1
Pridružen/a:sub stu 17, 2018 1:19 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la hhhubet6 » sub stu 17, 2018 1:22 pm

Kako i kada je nastalo rivalstvo izmedju firme i TB

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » sub stu 17, 2018 2:03 pm

epicentarludila1989 je napisao/la:
sub stu 17, 2018 12:12 am
A nemojte mi te fore ideja a ne masa..batalite se toga. Grobari pa kako mozete da pricate nesto o tribini kad se vama ista raspala na nekoliko delova. Nema vas saka jada i sad vi pricate o tribini. Ne brukajte se.
Pazi, brate. :) Oni imaju svoju, ideju, svoju priču, i to se poštuje. Ovdje svako ima pravo da iznese svoje mišljenje. Imaš ti pravo, ima on, imaju i drugi. :) Što ne bi pokušali malo "zrelije" da razmišljamo i komuniciramo? ;) Ovdje imate anonimnost, ali hajde da ne spuštamo ovaj forum na dječiji nivo. ;) Ako me razumiješ. Bez nebitnih svadja i tako tome slično. Da pokušamo održati ovaj forum na jednom visokom nivou.

Šta ćeš reći za košarku? Oni su, ako se ne varam, 8 000 ljudi protiv ZADRA skupili. A šta mi radimo u Evrokupu? Pratiš li? Što narod ne dolazi? :)

epicentarludila1989
Postovi:4
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 12:01 pm
Lokacija:Bar Crna gora

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la epicentarludila1989 » sub stu 17, 2018 5:58 pm

Sve ja razumijem ali moraju da budu realni kao sto cu ja sada biti realan po pitanju kosarke..tu smo sada trenutno malo zaostali ali nadam se da cemo se brzo vratiti i dominirati kao nekad. Normalno je da ovaj forum treba da bude ozbiljan sa ozbiljnim clanovima..sa navijacima koji su malo duze na tribini. Nema nikakvih svadja samo diskutujemo o trenutnom stanju na navijackoj sceni u srbiji. Ja sam Delija ali evo da pomenem ovo sto sam i rekao za grobare. Je li sramota da jedan od vecih klubova u srbiji(posle Zvezde naravno) 😉 ima podeljenu tribinu,ima navijace koji su poceli medjusobno da se svadjaju. E to je sramota.

MeneInteresuje
Postovi:4
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 5:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la MeneInteresuje » sub stu 17, 2018 10:10 pm

UMiners89 je napisao/la:
pet stu 16, 2018 6:25 pm
MeneInteresuje je napisao/la:
pet stu 16, 2018 5:41 pm
epicentarludila1989 je napisao/la:
pet stu 16, 2018 2:17 pm
Pa zna se ko dominira navijackom scenom u srbiji
Ето одмах искомплексираних цигана да пишу све најбоље и најаче о себи.
Nema tu "iskompleksiranih cigana". Realno kada se pogleda, Delije su trenutno daleko ispred svih, pa čak i od navijača Partizana. :)
Као прво знаш ли ко су "Делије" ?
а друго опет помињеш навијаче Партизана, па тај комплекс излази поново да видело. :D
Партизан је готиван клуб, а Београд савршено место за експанзију те идеје!

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » sub stu 17, 2018 10:21 pm

epicentarludila1989 je napisao/la:
sub stu 17, 2018 5:58 pm
Sve ja razumijem ali moraju da budu realni kao sto cu ja sada biti realan po pitanju kosarke..tu smo sada trenutno malo zaostali ali nadam se da cemo se brzo vratiti i dominirati kao nekad.
Mi smo u fudbalu strasno opali, sto se tice brojnosti. Da, oni imaju te tri frakcije, ali se iskreno nadam da nece jos dugo biti tako. Ali ako narod nastavi da ne dolazi na utakmice i da preko interneta pisu koja je prava grupa, a koja ne. Daleko su od resavanja problema na tribini. A to se isto odnosi na nas. Stranice se hvale kako imaju po 70/100 000 pretplatnika ili pratilaca, sta znam. A stadion nam nikada prazniji u zadnjih nekoliko godina. :roll: Stvarno zalosno. Narod mora da batali malo internet, medije i gluposti i da dodje malo na tribinu da vide kako stvari stoje. Da, meni je daleko Beograd, a pritom sam u Republici Srpskoj. Ali opet se malo iscimam i dodjem na utakmicu.
Ako ne mozete da dodjete svaku utakmicu, dodjite svaku drugu ili svaku trecu.

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » ned stu 18, 2018 12:18 am

MeneInteresuje je napisao/la:
sub stu 17, 2018 10:10 pm
UMiners89 je napisao/la:
pet stu 16, 2018 6:25 pm
MeneInteresuje je napisao/la:
pet stu 16, 2018 5:41 pm


Ето одмах искомплексираних цигана да пишу све најбоље и најаче о себи.
Nema tu "iskompleksiranih cigana". Realno kada se pogleda, Delije su trenutno daleko ispred svih, pa čak i od navijača Partizana. :)
Као прво знаш ли ко су "Делије" ?
а друго опет помињеш навијаче Партизана, па тај комплекс излази поново да видело. :D
Ja mislim da ti ne znaš šta pišeš. :D Ako nemaš ništa pametno napisati, nemoj ništa. Niko nikog ovdje ne napda. Na utakmicu vas dodje oko 2000 i ajde podjeli te 2000 ljudi na tri dijela i plus ima ljudi koji su na zapadu ili istoku što sjede, koji nisu ni u jednoj od te tri frakcije. :) Koliko ljudi ima kod jednih, drugih i trećih? :D A usput se lemate i pljujete medjusobno. Ajde malo da budemo realni. Ja bih iskreno volio da nije tako stanje kod vas. :)

MeneInteresuje
Postovi:4
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 5:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la MeneInteresuje » ned stu 18, 2018 10:23 am

UMiners89 je napisao/la:
ned stu 18, 2018 12:18 am
MeneInteresuje je napisao/la:
sub stu 17, 2018 10:10 pm
UMiners89 je napisao/la:
pet stu 16, 2018 6:25 pm


Nema tu "iskompleksiranih cigana". Realno kada se pogleda, Delije su trenutno daleko ispred svih, pa čak i od navijača Partizana. :)
Као прво знаш ли ко су "Делије" ?
а друго опет помињеш навијаче Партизана, па тај комплекс излази поново да видело. :D
Ja mislim da ti ne znaš šta pišeš. :D Ako nemaš ništa pametno napisati, nemoj ništa. Niko nikog ovdje ne napda. Na utakmicu vas dodje oko 2000 i ajde podjeli te 2000 ljudi na tri dijela i plus ima ljudi koji su na zapadu ili istoku što sjede, koji nisu ni u jednoj od te tri frakcije. :) Koliko ljudi ima kod jednih, drugih i trećih? :D A usput se lemate i pljujete medjusobno. Ajde malo da budemo realni. Ja bih iskreno volio da nije tako stanje kod vas. :)
На прво питање ми ниси дао одговор, јер вероватно не знаш ни ко су "Делије" ...
а на то друго што се тиче нас, ми оно што смо прошли кроз историју, верујем да не би пола и више навијачких група..
Партизан је готиван клуб, а Београд савршено место за експанзију те идеје!

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » ned stu 18, 2018 11:57 am

MeneInteresuje je napisao/la:
ned stu 18, 2018 10:23 am
UMiners89 je napisao/la:
ned stu 18, 2018 12:18 am
MeneInteresuje je napisao/la:
sub stu 17, 2018 10:10 pm


Као прво знаш ли ко су "Делије" ?
а друго опет помињеш навијаче Партизана, па тај комплекс излази поново да видело. :D
Ja mislim da ti ne znaš šta pišeš. :D Ako nemaš ništa pametno napisati, nemoj ništa. Niko nikog ovdje ne napda. Na utakmicu vas dodje oko 2000 i ajde podjeli te 2000 ljudi na tri dijela i plus ima ljudi koji su na zapadu ili istoku što sjede, koji nisu ni u jednoj od te tri frakcije. :) Koliko ljudi ima kod jednih, drugih i trećih? :D A usput se lemate i pljujete medjusobno. Ajde malo da budemo realni. Ja bih iskreno volio da nije tako stanje kod vas. :)
На прво питање ми ниси дао одговор, јер вероватно не знаш ни ко су "Делије" ...
а на то друго што се тиче нас, ми оно што смо прошли кроз историју, верујем да не би пола и више навијачких група..
Važi, care. Ajde da mi stanemo ovdje, da ne nastavljamo dalje, jer ovo nikud ne vodi. :) Mogli bi ovu temu malo pametnije iskoristiti.

MeneInteresuje
Postovi:4
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 5:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la MeneInteresuje » ned stu 18, 2018 1:59 pm

UMiners89 je napisao/la:
ned stu 18, 2018 11:57 am
MeneInteresuje je napisao/la:
ned stu 18, 2018 10:23 am
UMiners89 je napisao/la:
ned stu 18, 2018 12:18 am


Ja mislim da ti ne znaš šta pišeš. :D Ako nemaš ništa pametno napisati, nemoj ništa. Niko nikog ovdje ne napda. Na utakmicu vas dodje oko 2000 i ajde podjeli te 2000 ljudi na tri dijela i plus ima ljudi koji su na zapadu ili istoku što sjede, koji nisu ni u jednoj od te tri frakcije. :) Koliko ljudi ima kod jednih, drugih i trećih? :D A usput se lemate i pljujete medjusobno. Ajde malo da budemo realni. Ja bih iskreno volio da nije tako stanje kod vas. :)
На прво питање ми ниси дао одговор, јер вероватно не знаш ни ко су "Делије" ...
а на то друго што се тиче нас, ми оно што смо прошли кроз историју, верујем да не би пола и више навијачких група..
Važi, care. Ajde da mi stanemo ovdje, da ne nastavljamo dalje, jer ovo nikud ne vodi. :) Mogli bi ovu temu malo pametnije iskoristiti.
Наравно кад би знао нешто паметно написати. :)
Партизан је готиван клуб, а Београд савршено место за експанзију те идеје!

Odgovori