Navijačka scena - Srbija

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
Odgovori
UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm
Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » pet stu 23, 2018 7:37 pm

PublicEnemy je napisao/la:
pet stu 23, 2018 7:24 pm
Buldog je napisao/la:
pet stu 23, 2018 6:59 pm
UMiners89 je napisao/la:
pet stu 23, 2018 9:27 am
Buldog, da li su se Zabranjeni izjasnili? hoće li stati svi pod jednu zastavu na jugu jednog dana kada se jug "očisti", pošto sam nešto čitao pre koju godinu o tome ali se baš ne sećam šta je tačno pisalo? Nešto je takodje pisalo dok se neki uslovi ne ispune, neće ići na jug, Postoje li ikakve šanse da svi zajedno stanete na tribinu??
Iskreno se nadam pomirenju izmedju Partizanovaca i Zabranjenih. Partizanovci su pruzili ruku svima i pozvali sve Grobare da im se pridruze. Na zabranjenima je da odluce.
Sto se tice juga, sa njima nema pomirenja dokle god ih vode ljudi koji su tu iz interesa. Videli smo sta se desilo nakon trulog kompromisa 2014. godine kada su se ujedinili jug i zabranjeni. Posle tog pomirenja jug je bio u jos gorem stanju nego tokom podele. Tako da sada necemo praviti istu gresku i nece biti trulih kompromisa, vec idemo do kraju u borbi za bolji jug.
Hvala Buldog na odgovoru koji nisam dobio,zaista ozbiljno od tebe iako sam pitao dva puta.Verovatno ne znas sta da napises,sto se tice Zabranjenih mogu ja UMiners89 da ti odgovorim...situacija je jasna, da li bi se ti pomirio sa ispravnim Kimijem i ekipom koji su vodili tribinu tad kad je Perovic Ivan ubijen (zna se da je Isak u kolima bio tad na Nbgd i bio je optuzen za to delo) ili ne bi ? Drugar mi je sa Zabranjenima od pocetka price i znam kakav je stav njihov uopsteno o Partizanovcima, pa oni vise postuju i taj jug nego ovu smejuriju na istoku bez obraza.Mnogo sam se raspricao s deckom koji nece da odgovori kad mu izneses direktna pitanja, necu vise o grobarima do neke sledece teme i prepiske.

P.S. Svi na sever sutra, igra nasa Vojvodina !
Pa pazi. Ne bih, ali sam negdje pročitao pre koju godinu, ne znam tačno, da su Zabranjeni tražili neke uslove da se ispune. Zato sam pitao. Mislim čak da je bio neki navijački sajt, a vjerovatno i grešim. Nemojte me držati za riječ. :)

Avatar
Buldog
Postovi:45
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:56 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Buldog » pet stu 23, 2018 7:43 pm

Sutra zanimljiv navijacki dan :D. Igra se derbi u pioniru gde je Partizan domacin (nece biti gostujucih navijaca), igraju Vojvodina - Zemun ocekuje se dobro izdanje obe grupe i igraju Radnicki Nis - Zvezda, Delija uvek bude puno u Nisu.

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » pet stu 23, 2018 7:53 pm

UMiners89 je napisao/la:
pet stu 23, 2018 7:37 pm
PublicEnemy je napisao/la:
pet stu 23, 2018 7:24 pm
Buldog je napisao/la:
pet stu 23, 2018 6:59 pm

Iskreno se nadam pomirenju izmedju Partizanovaca i Zabranjenih. Partizanovci su pruzili ruku svima i pozvali sve Grobare da im se pridruze. Na zabranjenima je da odluce.
Sto se tice juga, sa njima nema pomirenja dokle god ih vode ljudi koji su tu iz interesa. Videli smo sta se desilo nakon trulog kompromisa 2014. godine kada su se ujedinili jug i zabranjeni. Posle tog pomirenja jug je bio u jos gorem stanju nego tokom podele. Tako da sada necemo praviti istu gresku i nece biti trulih kompromisa, vec idemo do kraju u borbi za bolji jug.
Hvala Buldog na odgovoru koji nisam dobio,zaista ozbiljno od tebe iako sam pitao dva puta.Verovatno ne znas sta da napises,sto se tice Zabranjenih mogu ja UMiners89 da ti odgovorim...situacija je jasna, da li bi se ti pomirio sa ispravnim Kimijem i ekipom koji su vodili tribinu tad kad je Perovic Ivan ubijen (zna se da je Isak u kolima bio tad na Nbgd i bio je optuzen za to delo) ili ne bi ? Drugar mi je sa Zabranjenima od pocetka price i znam kakav je stav njihov uopsteno o Partizanovcima, pa oni vise postuju i taj jug nego ovu smejuriju na istoku bez obraza.Mnogo sam se raspricao s deckom koji nece da odgovori kad mu izneses direktna pitanja, necu vise o grobarima do neke sledece teme i prepiske.

P.S. Svi na sever sutra, igra nasa Vojvodina !
Pa pazi. Ne bih, ali sam negdje pročitao pre koju godinu, ne znam tačno, da su Zabranjeni tražili neke uslove da se ispune. Zato sam pitao. Mislim čak da je bio neki navijački sajt, a vjerovatno i grešim. Nemojte me držati za riječ. :)

Ne verujem u pomirenje jer onda ona stara "nas si zavet samo ti" pada u vodu a Zabranjene i dalje smatram za ispravne, uostalom podela je pocela kad su Alen i ekipa otrovali od batina Isaka u Subotici i tom prilikom uzeli cirilicnu grobari zastavu tako da ih ja licno ne vidim u buducnosti na istoj tribini.

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » pet stu 23, 2018 7:54 pm

Buldog je napisao/la:
pet stu 23, 2018 7:43 pm
Sutra zanimljiv navijacki dan :D. Igra se derbi u pioniru gde je Partizan domacin (nece biti gostujucih navijaca), igraju Vojvodina - Zemun ocekuje se dobro izdanje obe grupe i igraju Radnicki Nis - Zvezda, Delija uvek bude puno u Nisu.
Biće lijep dan. :D Živo me interesuje kako će bit na Vojvodina - Zemun. I rezultatski, a i navijački. Derbi ne znam šta da očekujem. :) A vjerujem da će se dobar fudbal gledati i u Nišu. Baš lijep dan sutra. Biće "papreno". :D

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » sub stu 24, 2018 6:08 pm

Lep navijacki dan u NS,dosta sadrzajno.Na severu je bila patriotska koreografija uz bakljadu a posle toga dimovi, predstavljen je i novi barjak sa likom Kralja Petra Prvog...Izbacene su dve zastave za zemunce od kojih je jedna vrlo zanimljiva (cekajte slike) i izbacena je parola za supke iz uprave gde smo im "cestitali" za sve sto su nam pruzili tokom ovih godina.Sa druge strane oko 100-120 zemunaca u kopu, salovi i koreografija uz ok pirotehniku.
promasen penal Vojvodine i rezultat 0:0

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » sub stu 24, 2018 8:58 pm

Slike sa danasnjeg derbija i slike sa skupa kod spomenika na trgu nakon utakmice


slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » sub stu 24, 2018 9:59 pm

Moram priznati da me pravo nasmijala ona slika gdje drže dva lika zastavu 4C Taurunum. :lol: :lol: :lol:

Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Kowach » sub stu 24, 2018 10:44 pm

Firma j*be kevu sa parolama Jel bilo nekih parola kod TB?

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » sub stu 24, 2018 11:28 pm

UMiners89 je napisao/la:
sub stu 24, 2018 9:59 pm
Moram priznati da me pravo nasmijala ona slika gdje drže dva lika zastavu 4C Taurunum. :lol: :lol: :lol:
Topla braca skroz bez gaca :D skandiralo im se "vi ste samo mali cigani"

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » sub stu 24, 2018 11:31 pm

Kowach je napisao/la:
sub stu 24, 2018 10:44 pm
Firma j*be kevu sa parolama Jel bilo nekih parola kod TB?
Imali su parolu podrske za nekog, nisam zapamtio ime i imali su parolu bla-bla...grok-grok uz koreografiju.To je to sto sam video, mozda mi je nesto promaklo dok sam gledao nase odlicno izdanje.

Odgovori