Navijačka scena - Srbija

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm
Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » ned stu 18, 2018 2:11 pm

MeneInteresuje je napisao/la:
ned stu 18, 2018 1:59 pm
UMiners89 je napisao/la:
ned stu 18, 2018 11:57 am
MeneInteresuje je napisao/la:
ned stu 18, 2018 10:23 am

На прво питање ми ниси дао одговор, јер вероватно не знаш ни ко су "Делије" ...
а на то друго што се тиче нас, ми оно што смо прошли кроз историју, верујем да не би пола и више навијачких група..
Važi, care. Ajde da mi stanemo ovdje, da ne nastavljamo dalje, jer ovo nikud ne vodi. :) Mogli bi ovu temu malo pametnije iskoristiti.
Наравно кад би знао нешто паметно написати. :)
U redu. Svaka čast. :)

Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Kowach » ned stu 18, 2018 3:30 pm

Jel ima neko onu cuvenu sliku gde Marinci vracaju zastavu Cacanima?

Cagnje1986
Postovi:5
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:03 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Cagnje1986 » ned stu 18, 2018 8:13 pm

Zasto u većini tuča u Srbiji između grobara i delija neko umre,zasto se koriste nozevi?SAMO PI*** BODU

admin
Site Admin
Postovi:72
Pridružen/a:sri srp 05, 2017 6:01 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la admin » ned stu 18, 2018 8:18 pm

Danasnjim klincima je nezamislivo da pretrpe "poraz" na ruke pa koriste raznorazna oruzija kako bi se dokazali vodjama, a kad odu na robiju onda ih niko ne **** 2%

marijatorcida
Postovi:25
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:04 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la marijatorcida » ned stu 18, 2018 9:26 pm

Po vama koja je najbolja skupina u Srbiji

Avatar
Buldog
Postovi:45
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:56 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Buldog » ned stu 18, 2018 10:24 pm

marijatorcida je napisao/la:
ned stu 18, 2018 9:26 pm
Po vama koja je najbolja skupina u Srbiji
PARTIZANOVCI
Po meni najbolja grupa u Srbiji,a navescu i zasto tako mislim. Jedina su grupa koja nije pod kontrolom drzave sto se moze videti na osnovu represije koja se vrsi nad grupom od strane policije. Posle derbija na marakani su nas drzali skoro 3 sata posle utakmice a kada su nas konacno pustili policija je na izlazu udarala svakog drugog coveka, decu pa cak i devojke, na dorcolu su priveli nekoliko mladjih samo zato sto nisu imali licne karte (dok su ,,mediji" preneli da su pravili haos,da su bili pijani i da su lomili sve po kaficu sto naravno nije istina). Ima tu jos primera represije, ali da ne navodim sad ima na internetu da se vidi na vestima svaki drugi dan je uhapsen neki clan ,,Kimijeve grupe" kako mediji vole da napisu :D . Grupa ide na skoro sve sportove fudbal,kosarka,vaterpolo,rukomet sto je prava retkost u Srbiji, dok Delije na primer idu samo na fudbal sto je po meni neozbiljno. To je neko koje misljenje ima tu jos dosta stvari sto bih pohvalio kod ove grupe, ali iznesite i vi vase misljenje pa da prodiskutujemo :D

marijatorcida
Postovi:25
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:04 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la marijatorcida » ned stu 18, 2018 10:29 pm

Buldog je napisao/la:
ned stu 18, 2018 10:24 pm
marijatorcida je napisao/la:
ned stu 18, 2018 9:26 pm
Po vama koja je najbolja skupina u Srbiji
PARTIZANOVCI
Po meni najbolja grupa u Srbiji,a navescu i zasto tako mislim. Jedina su grupa koja nije pod kontrolom drzave sto se moze videti na osnovu represije koja se vrsi nad grupom od strane policije. Posle derbija na marakani su nas drzali skoro 3 sata posle utakmice a kada su nas konacno pustili policija je na izlazu udarala svakog drugog coveka, decu pa cak i devojke, na dorcolu su priveli nekoliko mladjih samo zato sto nisu imali licne karte (dok su ,,mediji" preneli da su pravili haos,da su bili pijani i da su lomili sve po kaficu sto naravno nije istina). Ima tu jos primera represije, ali da ne navodim sad ima na internetu da se vidi na vestima svaki drugi dan je uhapsen neki clan ,,Kimijeve grupe" kako mediji vole da napisu :D . Grupa ide na skoro sve sportove fudbal,kosarka,vaterpolo,rukomet sto je prava retkost u Srbiji, dok Delije na primer idu samo na fudbal sto je po meni neozbiljno. To je neko koje misljenje ima tu jos dosta stvari sto bih pohvalio kod ove grupe, ali iznesite i vi vase misljenje pa da prodiskutujemo :D

Slazem se s tobom ponajvise zbog ovoga jer su jedni od rijetkih skupina u srbiji koji prate i ostale sportove, a i kako ti kazes nisu pod kontrolom drzave

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » ned stu 18, 2018 10:43 pm

Buldog je napisao/la:
ned stu 18, 2018 10:24 pm
marijatorcida je napisao/la:
ned stu 18, 2018 9:26 pm
Po vama koja je najbolja skupina u Srbiji
PARTIZANOVCI
Po meni najbolja grupa u Srbiji,a navescu i zasto tako mislim. Jedina su grupa koja nije pod kontrolom drzave sto se moze videti na osnovu represije koja se vrsi nad grupom od strane policije. Posle derbija na marakani su nas drzali skoro 3 sata posle utakmice a kada su nas konacno pustili policija je na izlazu udarala svakog drugog coveka, decu pa cak i devojke, na dorcolu su priveli nekoliko mladjih samo zato sto nisu imali licne karte (dok su ,,mediji" preneli da su pravili haos,da su bili pijani i da su lomili sve po kaficu sto naravno nije istina). Ima tu jos primera represije, ali da ne navodim sad ima na internetu da se vidi na vestima svaki drugi dan je uhapsen neki clan ,,Kimijeve grupe" kako mediji vole da napisu :D . Grupa ide na skoro sve sportove fudbal,kosarka,vaterpolo,rukomet sto je prava retkost u Srbiji, dok Delije na primer idu samo na fudbal sto je po meni neozbiljno. To je neko koje misljenje ima tu jos dosta stvari sto bih pohvalio kod ove grupe, ali iznesite i vi vase misljenje pa da prodiskutujemo :D
Ne može se na ovo pitanje jednostavno odgovoriti. :) Zvezda i Partizan su tu negdje. Gradovi su podjeljeni, pola Srbije navija za Zvezdu, dok nešto malo manje od druge polovine navija za Partizan. Zvezda je što se tiče fudbala bolja od Partizana, a dok je na primjer u košarci totalna suprotnost. Jedino što svako ima svoje mišljenje koje se poštuje. :) Naravno, poštujem ovo što si napisao. To je tvoje mišljenje, ali jednostavno se moramo složiti
da ne možemo reći koja, kako ona kaže, "koja je najbolja skupina u Srbiji".
U ranijim tekstovima sam govorio kako su Delije daleko ispred svih, to se odnosilo na fudbal. Kao što rekoh, u košarci je totalna suprotnost. :)

Nikola
Postovi:2
Pridružen/a:pon stu 19, 2018 12:16 am

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Nikola » pon stu 19, 2018 12:22 am

Sto sve mora da se svodi na partizan i zvezdu ima vise navijacke grupe od kojih su delije i grobari bezali😉 u svakom gradu je druga prica.

Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Kowach » pon stu 19, 2018 7:36 pm

Ostale grupe su u velikom padu, prosla je ta navijacka groznica i sad su samo najverniji ostali. Mladje generacije se ne loze na navijanje svi su postali pedercici

Odgovori