FK PARTIZAN BEOGRAD – FK BUDUĆNOST PODGORICA 2:0

Fudbaleri Partizana su večeras u Humskoj savladali Budućnost iz Podgorice. Na poluvreme se otišlo rezultatom 0:0 gdje su gostujući igrači pružili dobar otpor crno-belima. U drugom poluvremenu Partizan probija led i postiže gol iz slobodnog udarca, minuta je 53 a strijelac je bio Leonardo.
Posle 10 minuta prednost udvostručava Đurđević. Partizan nije završio posao u Beogradu te će svakako biti zanimljivo u Podgorici.

NK RIJEKA – FC THE NEW SAINTS 2:0

Nogometaši Rijeke pobijedili su The New Saints 2:0 u prvoj uzvratnoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka. Prva je to pobijeda Rijeke u historiji kvalifikacija najjačeg klupskog takmičenja na svijetu. U 4 minuti Gavranović izborio je slobodan udarac a Mišić pogađa sa 18 metara. U 68 minuti Matei pogađa za 2:0

Revanš susreti se igraju 18 Jula/Srpnja u 20:00h.