Popularni Vladimir Šavija bio ljut zbog vođstva Zlatibora usred Beograda.

Naime, neobičan momenat viđen je na meču Crvena zvezda – Zlatibor, jer se na teren spustio nekada poznati vođa „delija”, Vladimir Šavija, piše nova.rs.

Na poluvremenu utakmice Crvena zvezda – Zlatibor bilo je 0:1, a pred povratak na teren, Šavija je okupio igrače i održao im govor?!

Blizu je bio i trener Dejan Stanković, ali i Milan Borjan, koji je smirivao Šaviju, dok je on govorio okupljenim fudbalerima.

Nije se završilo na tome, nego je nešto kasnije, tokom meča, Šavija čak završio blizu klupe Crvene zvezde.

Dugo je trajala jedna pauza u 52. minutu kada se povredio Marko Gobeljić, a za to vreme, kod klupe domaćina, Borjan i Stanković su smirivali Šaviju.

Potom je Šavija zagrlio Stankovića i otišao, što su zabilježile kamere.

Ostaje da se vidi hoće li delegat staviti ove detalje u zapisnik i da li će biti sankcionisano prisustvo Šavije na klupi i u restriktivnom prostoru u toku trajanja utakmice.

Inače, Zlatibor je u meču 1/16 finala Kupa Srbije vodio 2:0, ali je Zvezda preokrenula i slavila 4:2. Po gol za domaće su dalui bivši crnogorski reprezentativac Mirko Ivanić i 18-godišnji Kotoranin koji je odlučio da igra za Srbiju, Andrija Radulović.