Navijači Zemuna priredili su mali šou u uvodnim minutama utakmice protiv Čukaričkog pošto su grudvama zasuli fudbalere domaćeg tima.
Popularni “Taurunum bojsi” nisu dozvolili Nikoli Drinčiću da izvede korner, pa su morali da intervenišu fudbaleri Zemuna i smire svoje navijače.

Posle kraćeg prekida Drinčić je uspeo da izvede korner.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Zemun na svom stadionu sa 4:1, u poslednjoj utakmici 20. kola Super lige.

Čukarički je po hladnom vremenu u Beogradu do pobede došao posle preokreta, pošto je Zemun vodio od 13. minuta golom Miroslava Lečića.

Asmir Kajević je izjednačio u 34. minutu, a potom je u 70. doveo Čukarički u prednost.

Ekipa sa Banovog brda je do kraja utakmice ostvarila ubedljivu pobedu, golovima Samjuela Ovusua u 81. i Petra Jovanovića u 86. minutu.

Utakmica je trebalo da se igra u nedelju, ali je odložena zbog snega u Beogradu. Uprkos padavinama dan ranije, teren stadiona na Banovom brdu bio je u dobrom stanju.

Čukarički je peti na tabeli srpskog prvenstva sa 35 bodova, dok je Zemun sa 21 na 11. mestu.

(izvor: Kurir sport)