Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
Avatar
diego
Postovi:9
Pridružen/a:sri srp 05, 2017 10:54 pm
Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la diego » sri srp 19, 2017 8:46 pm

Viole Maribor očajni

Adrian
Postovi:1
Pridružen/a:sri pro 06, 2017 6:35 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la Adrian » sri pro 06, 2017 6:37 pm

Sa koliko je godina bilo vase prvo gostovanje?

Avatar
diego
Postovi:9
Pridružen/a:sri srp 05, 2017 10:54 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la diego » ned pro 17, 2017 10:13 pm

15 godina, poveo me amidza

marijatorcida
Postovi:25
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:04 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la marijatorcida » ned stu 18, 2018 9:46 pm

Moje prvo gostovanje bilo je sa 16 godina, htjela sam ja ici i prije, ali moj tata koji je bivsi pripadnik torcide tome se protivio jer zna kako znaju biti gusta gostovanja...Nisam u mogucnosti ici cesto na utakmice jer imam obavezu skola i slicno, ali i mnogi ljudi iz mog sela me ne postivaju i govore mi da se ostavim huliganizma da je to za decke koji su kreteni, alo ljudi ja samo navijam za svoj klub i dajem mu svoju podrsku hahah

Avatar
Buldog
Postovi:45
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:56 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la Buldog » pon stu 19, 2018 7:36 am

HaraKiri je napisao/la:
uto srp 11, 2017 10:26 pm
Po meni ovi grobari previše miješaju fasizam i to srpstvo u sport i navijanje, cijela utakmica samo skandiranje osuđenim ratnim zločincima pa onda skandiranje varvarima da su siptari, najmanje se klubu pjeva

al sta ces kad tribinu vode kriminalci koji obrcu milione, svaka im tekma za ispoljivanje nacionalnih odnosa, sramota
Druze, a koja to tribina danas ne ispoljava nacionalnost na utakmicama!?
Vidi se da nisi odgledao ni jedan ceo snimak navijanja Grobara posto si doneo zakljucak da se peva vise naciji nego klubu. Svaka grupa istice nacionalne simbole na utakmicama, pa cak imas od ove godine snimak jedne druge grupe sa balkana kad pocnu da pevaju ,,ubi Srbina" bez ikakvog razloga.
Meni je veoma zao ako nekom smeta sto volimo svoju drzavu kao i svi ostali i onda izdvojimo 3 minuta od svake utakmice za skandiranje Kosovo je Srbija, ili kad je godisnjica nekog vaznog dogadjaja za Srbiju onda otpevamo i po koju pesmu.

Avatar
diego
Postovi:9
Pridružen/a:sri srp 05, 2017 10:54 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la diego » pon stu 19, 2018 7:41 am

Šta mislite ima li navijanje budućnost? Na šta li će sve ličit za 20 godina

Avatar
kranjcan
Postovi:37
Pridružen/a:pet stu 16, 2018 1:46 pm
Lokacija:Kranj

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la kranjcan » pon stu 19, 2018 7:35 pm

Navijanje neče imat budučnosti ak se ne ostavi mafijiskih posla na strano. Velika mržnja prema drugim državama i ubistva među navijačima odvrate ljude od tribine. Svi smo huligani, narkomani, idioti...samo ljudi ne.

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la UMiners89 » sri stu 21, 2018 9:43 pm

Da vas nešto pitam. Kakvo je vaše mišljenje o stvaranju Regionalne lige (Balkanske lige)? Pozitivno ili negativno i zbog čega? Uzmimo u obzir da bi se kvalitet fudbala digao na viši nivo. Zamislimo i da bi možda, kao što je to slučaj u ABA ligi, prvi išao direktno u Ligu Šampiona, a drugi, pa možda čak i treći direktno u Ligu Evrope. Naravno, moram da napomenem da je ovo malo ozbiljnija tema kojom bi se mogli pozabaviti. Interesuje me vaše lično mišljenje.

Avatar
Buldog
Postovi:45
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:56 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la Buldog » čet stu 22, 2018 9:25 am

Nema sumnje da bi ta liga vratila ljude na stadion. Ljudima je dosadno da idu na ligaske utakmice kad se u domacim ligama samo 2 kluba bore za titulu.
Ali delije su imale parolu prosle godine ,,crvena zvezda nece igrati reguonalnu ligu" , a i ako bi se formirala ta liga mislim da bi delije bojkotovale utakmice kao sto bojkotuju utakmice aba lige. Mene iskreno ne interesuje sto oni nece dolaziti, ali ne verujem da bi fk czv pristao da igra takvu ligu ako nece imati podrsku navijaca.
Iskreno smatram da je regionalna liga jedini spas za fudbal na balkanu. Navijacima se negledaju ove namestene i bedne lige.

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena na Balkanu - Općenito

Post Postao/la UMiners89 » čet stu 22, 2018 10:22 am

Nisu se svi klubovi složili s ovim. Da, Delije bi ovo bojkotovale. Sve to znamo. Ali mene je interesovalo vaše mišljenje o toj ligi. Slažem se sa tobom da je to jedini spas. Ali dosta je podjeljeno mišljenje o ovome. mi bi svako kolo imali derbi. Bukvalno. A ovako, kao što si ti rekao, 2 kluba se bore za titulu. Titula je trenutno samo rezervisana za Zvezdu i Partizan, dok se drugi klubovi "bore za život". Ako mogu tako da kažem, nadam se da nisam pretjerao u ovom izrazu, ali shvataš šta hoću da kažem.

Odgovori