Navijačke priče

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm
Re: Navijačke priče

Post Postao/la Kowach » pon stu 19, 2018 7:31 pm

Buldog je napisao/la:
pon stu 19, 2018 7:24 pm
Evo prica jednog Partizanovca od ove godine.

"Рано јутрос устао сам ако се тако може рећи после само сат времена одспаваних, долазим на станицу ходам и спавам. Дижем главу једва а испред мене деца са шаловима, ранчевима и кесама насмејане мале црно-беле главе, ведре и веселе, оне маторије главе већ полу пијане, а неке не знају ни где су тачно, онако енергије без глава креће да ми пада кад у тренутку млади Гробарски глас креће песму и креће журка, невероватно и неописиво енергија се враћа и креће црно-бели караван. Први корак наравно затезање са полицијом јер измишљају нека правила, a кад су видели да ће бити весеља лагано попуштају и чује се звук сирене. Не то је био буквално знак за почетак праве журке, креће песма лудило а онда паклена нервоза НО СМОКИНГ хахха. Али наравно јебеш систем паааааали. Успутна станица Плана Гробари немају паре за карте безобразно и дрчно их не пуштају, мааааа да идемо ручна фенси воз сензори камере стаје, оп ето и плавих фрка паника кривична пријава казна 50х, важиии бре полако. не затежи, ушао си у чопор већ нервозних звери. Наравно момци који нису били пуштени, примљени су у воз и креће караван даље путем ниша. Нема спавања ГРОБАРИ МЕДА човек пешака по возу убио више километара него воз до Ниша 😁. А онда НИШ и АЈДЕ АЈДЕ ДА ДИВЉАМО, ма тако је журка на железничкој, кортео пуца, навијање добро. НАШ ПАРТИЗАН изгубио, а нас боли курац песма нас носи и води у трансу као да смо освојили титулу ЈЕР МИ НИСМО НАВИЈАЧИ РЕЗУЛТАТА ВЕЋ ПАРТИЗАНА. Повратак ка возу жедни гладни јбга да извину неке продавнице успут 😀, Улазимо у воз и ту је оно што се никада не може купити:" БУКВАЛНО СВИ УЛЕПЉЕНИ, ЗНОЈАВИ, СМРДИМО САМИ СЕБИ, БЕЗ КОМПЛЕКСА, БЕЗ МРКИХ ПОГЛЕДА, БЕЗ НЕРВОЗЕ КРЕЋЕ ЗВУК БУБЊА, СКИДАЈУ СЕ МАЈИЦЕ" е то што се ту дешавало то је БОГАТСТВО то смо ми није битно да ли имаш или немаш, није битно да ли си мртав пијан па све смараш око себе. КРЕЋЕ БУБАЊ ГРЛИШ БРАТА И ПОЧИЊЕ ЛАВИНА ЕМОЦИЈА ЉУБАВИ И ЗАЈЕДНИШТВА. Хвала вам браћо за једну од најјачих ЦРНО БЕЛИХ журки. Поносан сам што сам део вас. ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА"

Ниш 03.03.2018.
odlicno

Zlo87
Postovi:2
Pridružen/a:sub pro 01, 2018 8:13 pm

Re: Navijačke priče

Post Postao/la Zlo87 » sub pro 01, 2018 8:33 pm

Sloboda Novi Grad- Bosanski Novi- FK Sarajevo 1:3 20.10.2010god

Vracam se sa jedne knjizevne veceri i zvoni mi telefon. Onako tramvaj tandrce nista specijalno. Gledam u displej haver iz ekipe.
-Haver: "Sta kazes na protivnika?"
-JA : ( O kakvom protivnuku prica ) "Ma nemam pojma."
Haver: "Sloboda "
JA: "J**o te vise Sloboda i Tuzla i solana... ne mogu ja tamo."
Haver: "Ma jok ta Sloboda, ova iz Novog grada." ( kreten se valja od smijeha )
JA: "Cuj i Sloboda ima u Sarajevu. Nemoj me ****?"
Haver: "Ma bolan Bosanski novi." ( kroz smijeh mi govori )
JA: "Nemoj me ba ****. Nisam nesto raspolozen, cujemo se poslije"
Kakva ba Sloboda iz Novog grada iz Bosanskog novog, sta prica ovaj? To turnir neki? . Saznajem poslije protivnika i kontam sta je ba ovo ko su ovi, sta se desava? Necemo valjda.... sta necemo idemo, pa gdje god da se ovi nalaze! Nekako se skupljamo za 2 kombija ( jbg radni dan- citav dan ). Noc prije tekme zove me jedna grupa, kazu odosmo noc prije vozom, da upadnemo u grad malo da se sepurimo. Ma kontam nema sanse oktobar mjesec, bas zima bilo. Svaka vama cast, ali ja cu ujutro.
Ustajem ujutro u 6h, vidim i stari budan sprema se na pos'o. Gledam me cudno <<od kud ti?>> reko imam nekog posla <<Gdje si se to zaposlio, aaa sto su te u red doveli vidi ga, hajde hvala Bogu i on se zaposlio>> Budna i stara drago joj. <<gdje si se zaposlio? Sta je u pitanju?>> odavno ga ovako sretnog nisam vidio, Bio mi je simpatican tih par minuta Kad sam mu reko sta je, samo sto suzu nije pustio U tramvaj ulazimo ma nije ni svanulo u glavi mi vidi ba ljudi idu na poso, ja na tekmu... tu sam se zapitao jesam li ja uopste normalan. Stari govori <<nek te Sarajevo hrani p**ka im materina reci im sad kad dodjes odjavljuje me stari sa vode, ima li kod vas mjesta ( onda ona stara prica kako je i on gledo Papeta i ekipu pratio ih svugdje, ali nista od toga, nema tu **** ) Sreca dodje brzo njegova stanica, pa mi normala dalje bi, udje par drugova i nastavnismo do taxista pa u Vogoscu gdje nas je cekao haver sa kombijem. Dva kombija i jedno auto krecu iz Vogosce za Bosanski Novi. U putu svega i svacega, Ja se napusio od dima, nije mi dobro bilo. Stajali da se ispovracam svako malo. Nikad mi losije nije bilo. Prespavo ! Ku**c prespavo, u pola frke trazim speed da prije stigem ( nemogu vise majke mi ) Nikad doci. Saznajemo da su nasi koji su sinoc otisli, prenocili oko neke vatre ( lozila braca cijelu noc ). Zovu nemaju hrane, spustilo ih i oni losi, kontam necu biti jedini zombi tamo Ko kaze da nam je zemlja mala nek ide za Bosanski novi (sad jesmo li mi lutali ili je on stvarno daleko ne znam ). Saznajemo u putu da bi mogli BBB da nas napadnu... isto saznajemo da u tom gradicu ima grobara i delija, saznajemo i da smo naoruzani Kobmi pun svega. Hvala Bogu pa nas murija nije startala, mislim da bi jos pakete dobivao Dolazimo u grad, i negdje vidimo nasu dvojicu varaju neku zenu, jedan joj odvraca paznju dok drugi krade neko voce. Uzela braca na popustu, popustila joj paznja ( ne opravdavam kradju, ali kad si gladan nisi svoj ).
Kupimo te kurbane i dolazimo na stadion, prijemcujemo 2 grobara iza neke radnje vire, izvidjaju nasu brojnost. Ocekujemo pocetak tekme i neku akciju na nas. Prolazi par minuta dva lika na motoru jedan u duksi delija i oni vrebaju. Cuva nas 10-ak prasinara ili mi njih cuvamo, ne znam... Tekma ko tekma prosla 1:3. Prilazi nam na poluvremenu Zijo Blekic i gura 400KM da odemo negdje na meso. Odbili smo teske muke. Ultras, sta ces. Gladni se vracamo za Sarajevo kako smo dosli ne znam, ne sjecam se vise onesvjesti osam se, cuo sam samo da bi opet mogli BBB napasti, Nek napadnu nek j*bu mater, ne mogu vise.

Jedva smo nagovorili nekog od igraca da nas slika, ne sjecam se ko je bio...
Privitak/ci
FK SARAJEVO (10).jpg
FK SARAJEVO (10).jpg (117KiB)Pogledano 31691 put.

Odgovori