Navijačka scena - Srbija

Navijačka scena Balkana općenito i država sa balkanskog područja
PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm
Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » pon stu 26, 2018 6:57 pm

idemodelije je napisao/la:
pon stu 26, 2018 5:31 pm
PublicEnemy je napisao/la:
pon stu 26, 2018 4:27 pm
Znaci neka grupa je ugasena kad vi kazete a ne kad padne udarna glavna zastava...aha vazi onda druze.Steta sto po NS ljudi imaju traume i sto dobijaju batine na svakom koraku od ugasene grupe :D
овде сви износимо своја мишљења и ставове ,спомињеш фирму ма дај молим те реци ми кога ти батињају,ви сте своје право лице показали кад сте бежали испред стадиона ,бјежите у рупе кад чујете за нсцз ,гдје су вам заставе??
Ljudi su goloruki stali na satare i stangle da se tuku a zastave su pale, niko nije bezao ne znam o kakvoj bezaniji pricas ? Jel to ono skoro na Medziku kad je NSCZ bezao i kad su ostavili momka iz ekipe (covek preradio tetovazu kad je video s kim je u ekipi) pa posle cinkarili muriji ili ? Siguran sam kad si tako lepo upucen da znas za nedavne pozive koje je NSCZ dobio od Firme gde se od njih trazilo da se izjasne jesu navijaci ili nisu svi pojedinacno...od svih pucaca i krimosa, velikih navijaca i huligana niko nije rekao da je u prici. Svi su bili u fazonu jao daj zena i deca, posao i obaveze ovo ono ma nisam u tome nemojte mene kao ja ne navijam vise. Sto ne pitas nesto taj cuveni NSCZ koji sem klinacke balavurdije nema ekipu vise, pa nisu im Mangupi i BBRS bez razloga lupili ban na severu, zna se i u BG ko je sisica ispao.Pravi navijaci svuda u svetu nose zastavu sa sobom, ako si izgubio tucu i ista ti padne pa to je normalna stvar, bolje i to nego da dodje neko iz drugog mesta na Marakanu sav vazan i dobije ?svoju? zastavu tek na utakmici jer ta ista zastava s imenom "njegovog" grada stoji zakljucana u BG !

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » pon stu 26, 2018 7:48 pm

Kad sam napisao kadkad da se čuje, nisam mislio da se svi viču na skoro svakoj utakmici. Ili ponekad da svi viknu. Ali nekad možeš čuti, nekoliko likova da vikne. Što se mene tiče, ne mora se nikada ni vikati.

Avatar
idemodelije
Postovi:8
Pridružen/a:pon stu 26, 2018 2:12 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la idemodelije » pon stu 26, 2018 8:06 pm

PublicEnemy je napisao/la:
pon stu 26, 2018 6:57 pm
idemodelije je napisao/la:
pon stu 26, 2018 5:31 pm
PublicEnemy je napisao/la:
pon stu 26, 2018 4:27 pm
Znaci neka grupa je ugasena kad vi kazete a ne kad padne udarna glavna zastava...aha vazi onda druze.Steta sto po NS ljudi imaju traume i sto dobijaju batine na svakom koraku od ugasene grupe :D
овде сви износимо своја мишљења и ставове ,спомињеш фирму ма дај молим те реци ми кога ти батињају,ви сте своје право лице показали кад сте бежали испред стадиона ,бјежите у рупе кад чујете за нсцз ,гдје су вам заставе??
Ljudi su goloruki stali na satare i stangle da se tuku a zastave su pale, niko nije bezao ne znam o kakvoj bezaniji pricas ? Jel to ono skoro na Medziku kad je NSCZ bezao i kad su ostavili momka iz ekipe (covek preradio tetovazu kad je video s kim je u ekipi) pa posle cinkarili muriji ili ? Siguran sam kad si tako lepo upucen da znas za nedavne pozive koje je NSCZ dobio od Firme gde se od njih trazilo da se izjasne jesu navijaci ili nisu svi pojedinacno...od svih pucaca i krimosa, velikih navijaca i huligana niko nije rekao da je u prici. Svi su bili u fazonu jao daj zena i deca, posao i obaveze ovo ono ma nisam u tome nemojte mene kao ja ne navijam vise. Sto ne pitas nesto taj cuveni NSCZ koji sem klinacke balavurdije nema ekipu vise, pa nisu im Mangupi i BBRS bez razloga lupili ban na severu, zna se i u BG ko je sisica ispao.Pravi navijaci svuda u svetu nose zastavu sa sobom, ako si izgubio tucu i ista ti padne pa to je normalna stvar, bolje i to nego da dodje neko iz drugog mesta na Marakanu sav vazan i dobije ?svoju? zastavu tek na utakmici jer ta ista zastava s imenom "njegovog" grada stoji zakljucana u BG !
ово иде у погрешном смеру и не видим поенту свега овога.Могли би се препират до сутра око овога ал то квари форум и нека се заврши на овоме.
Новосадске улице и булевари знају како стоје ствари!
полудећу због ње

UMiners89
Postovi:71
Pridružen/a:ned stu 04, 2018 1:23 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la UMiners89 » pon stu 26, 2018 8:15 pm

Kažeš da se završi i onda ga ubodeš opet. Ovo i jeste za diskusiju, ali pametnu. A ne da svaka glava piše nsvakakve tekstove, bez razmišljanja. 5 puta razmisli pre nego što nešto napišeš. A onda 5 puta proveri tekst. Tako bi bilo najbolje. Ali jbg... A to je tačno da bi ovako mogli, ne do sutra, nego do beskonačnosti da se prepiremo. Ako nešto pametno ima da se kaže, kaži. Ako te nešto interesuje, pitaj. Ali ne neka pitanja koja nemaju veze s vezom. Pametno nešto. Kao što je Kowach pitao u temi Rusi i Poljaci. Kako je nastalo prijateljstvo izmedju Partizana i Widzewa, ja objasnio lijepo.

lokalpatriota
Postovi:4
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:59 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la lokalpatriota » pon stu 26, 2018 8:23 pm

Vukovi Leskovac na gostovanju u Nisu.
46954939_2201418910073185_7383126443422646272_n.jpg
46954939_2201418910073185_7383126443422646272_n.jpg (133.03KiB)Pogledano 60171 put.

Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Kowach » pon stu 26, 2018 8:25 pm

Ajmo malo da promenimo temu. Da li neko zna kako je doslo do nmg da kazem prijateljstva ali postovanja izmedju Delija i Napolitanaca?

PublicEnemy
Postovi:19
Pridružen/a:čet stu 22, 2018 1:28 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la PublicEnemy » pon stu 26, 2018 8:55 pm

Takve nazovi mangupske fore smo mi pravi novosadjani prosli odavno, cuj gotovo je kad ti kazes ahahhaah ma da odlican si.Lepo si rekao to da novosadske ulice znaju dobro a pogotovo bulevari jer tu bez murije nikad necete proci kakve traume imate od nas...mozda neka ulicica u Veterniku bez asfalta kojom idu svinje pripada vama ali grad je nas i tu nemas sta da mi pricas.

Dok mi branimo ulice grada, vi se slihtajte pickama iz Beograda !

Avatar
Buldog
Postovi:45
Pridružen/a:ned stu 18, 2018 8:56 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Buldog » pon stu 26, 2018 10:06 pm

Nadovezao bih se na temu o politici.
Ako vam se ne svidja vlast izadjite na ulice, na protest, iscimajte se malo, kuckanjem na internetu i skandiranjem na stadionima nista necemo promeniti.
Najlakse je otici na stadion i skandirati ,,vucicu pederu", ali time ne dobijamo nista osim sto cemo napraviti problem vodecim ljudima koji ce posle imati probleme sa policijom. Ja bi prvi skandirao iz sve glasa protiv vlasti i otisao srecan kuci, ali treba posle nekog vodju da uhapse i sta smo dobili time? Nista. Lako je tudjim kurcem koprive mlatiti.
E sad jedno je kad neka tribina gde nema organizovanog navijanja spontano pocne da skandira protiv vlasti, to je vec drugo jer tu nema vodje koji ce preuzeti svu odgovornost.
To je cesto bila pojava na Partizanovom stadionu da istok i zapad pocnu da skandiraju protiv vlasti, ali tad je ekipa sa juga prekakala sa juga i tukla te ljude. Zaista strasno, razumem ako je dogovor grupe da se ne mesa politika pa da prekines pesmu na tribini gde je grupa, ali sta ti imas sa tribinama gde su ,,simpatizeri" (ne volim da koristim ovaj izraz, jer su to ljudi koji od srca vole svoj klub).
Da kazem da ovo ne pisem u odbranu Delija jer svako zna u kakvom su odnosu sa vlascu, samo se oni trude da to prikriju dok ova ekipica na jugu to javno pokazuje :(

Avatar
idemodelije
Postovi:8
Pridružen/a:pon stu 26, 2018 2:12 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la idemodelije » uto stu 27, 2018 5:27 am

Buldog je napisao/la:
pon stu 26, 2018 10:06 pm
Nadovezao bih se na temu o politici.
Ako vam se ne svidja vlast izadjite na ulice, na protest, iscimajte se malo, kuckanjem na internetu i skandiranjem na stadionima nista necemo promeniti.
Najlakse je otici na stadion i skandirati ,,vucicu pederu", ali time ne dobijamo nista osim sto cemo napraviti problem vodecim ljudima koji ce posle imati probleme sa policijom. Ja bi prvi skandirao iz sve glasa protiv vlasti i otisao srecan kuci, ali treba posle nekog vodju da uhapse i sta smo dobili time? Nista. Lako je tudjim kurcem koprive mlatiti.
E sad jedno je kad neka tribina gde nema organizovanog navijanja spontano pocne da skandira protiv vlasti, to je vec drugo jer tu nema vodje koji ce preuzeti svu odgovornost.
To je cesto bila pojava na Partizanovom stadionu da istok i zapad pocnu da skandiraju protiv vlasti, ali tad je ekipa sa juga prekakala sa juga i tukla te ljude. Zaista strasno, razumem ako je dogovor grupe da se ne mesa politika pa da prekines pesmu na tribini gde je grupa, ali sta ti imas sa tribinama gde su ,,simpatizeri" (ne volim da koristim ovaj izraz, jer su to ljudi koji od srca vole svoj klub).
Da kazem da ovo ne pisem u odbranu Delija jer svako zna u kakvom su odnosu sa vlascu, samo se oni trude da to prikriju dok ova ekipica na jugu to javno pokazuje :(
слажем се у потпуности са наведеним , иако морам се надовезати да по појединим ако не скандираш вучићу педеру то аутоматски значи да си дио власти односно подобан власти...Делије су то скандирале поведено са шипке што је било посљедица упада жандармерије на 151. дербију,даље скандирано је због дозвољене геј параде ,хоћу да кажем да се скандира када има потребе за тим.На претходним утакмицама се чула пјесма ''затрудни ана брнаба'' што је и добро јер се мора показати некакав бунт.
полудећу због ње

Kowach
Postovi:60
Pridružen/a:sri stu 07, 2018 7:31 pm

Re: Navijačka scena - Srbija

Post Postao/la Kowach » uto stu 27, 2018 3:59 pm

Da li neko zna sta se desava sa ekipo Trans boys iz Visnjicke Banje? Po meni ubedljivo najorginalnije poruke su imali

Odgovori