Utakmice nižih liga u Bosni i Hercegovini redovno, ali i sasvim očekivano, padaju u sjenu duela koji se igraju u Premijer ligi, Prvoj ligi Federacije, ali i Republike Srpske. Ipak, i tamo se dešavaju zanimljive i lijepe priče.

Prvi gol na utakmici je u 47. minuti postigao Kešinović iz slobodnog udarca i to na zaista atraktivan način, a konačnih 2:0 je u 82. minuti postavio Smajlović.

Za vikend je u okviru 36. kola Prve lige Tuzlanskog kantona odigran lokalni derbi u kojem su snage odmjerili FK Gornji Rahić i NK Trešnjevka. Nakon što je na poluvremenu bilo 0:0, domaći su u nastavku postigli dva gola i slavili sa 2:0.

Utakmici dva rivalska kluba prisustvovalo je više od 500 gledalaca, što je izuzetna posjeta za utakmicu četvrtog ranga bh. fudbala. Navijači Gornjeg Rahića napravili su sjajnu atmosferu u šta se i sami možete i uvjeriti.