U prvoj utakmici kvalifikacija za Konferencijsku ligu, na Poljudu – Hajduk je dočekao predstavnika poljske “Rakow”. Hajduk je imao prednost do posljednjih minuta , kada je primio pogodak za 2:2.

Najstarija navijačka grupa “Torcida Split” je pokrenula akciju za narod Omiša i okolice. Naime, prije utakmice protiv Rakowa, Torcidaši su postavili donacijske kutije u koje se ubacio novac za realizaciju ove akcije.

Prije početka utakmice Torcida je bila uputila poziv svima koji dolaze na stadion da odvoje poneki euro za obnovu obiteljskih kuća koje su uništene u razornom potresu koji je prije 10-ak dana pogodio Omiš i okolicu. Na sve ulaze su postavili donacijske kutije i sad su objavili da je ukupno prikupljeno 25.227,50 eura.

“Iskreno zahvaljujemo svima koji su na utakmici u četvrtak ubacili svoje priloge u donatorske kutije na stadionu i tako se priključili akciji s ciljem prikupljanja sredstava za obnovu kuća stradalih u razornom požaru u Omišu te nabavi vatrogasne opreme. Ukupno je na svim ulazima prikupljeno 25.227,50 eura. Uplate putem koda na račun Bilog srca još uvijek su moguće! Još jednom vam se svima zahvaljujemo na sudjelovanju”, poručila je Torcida.