Pristalice beogradskog tima Voždovac rasistički su vrijeđali tamnoputog igrača Čukaričkog Normana Campbella, zbog čega je ovaj nogometaš morao izaći iz igre već na poluvremenu.

Mediji u Srbiji pišu da su navijači Voždovca ispuštali majmunske krike svaki put kada je ovaj 21-godišnji nogometaš primio loptu.

Iako je u jednom trenutku sudija Momčilo Marković prekinuo meč i uz to je spiker na stadionu upozorio navijače, oni su nastavili s rasističkim vrijeđanjem ovog igrača koji je nakon toga na poluvremenu napustio igru.

Inače kako to biva, u nastavku meča su navijači Voždovca, njih 15-ak, ostali na svojim mjestima i sasvim normalno su gledali ostatak utakmice, dok je utučeni Campbell morao izaći iz igre i tek trebamo vidjeti kakve sanckije će snositi navijači ovog kluba.
Srbijanski mediji također su žestoko kritikovali navijače Voždovca zbog ovog sramnog čina.

Treba reći i to da je Čukarički ostvario pobjedu rezultatom 2:1 i to nakon preokreta.