SRCE NA TERENU: Crvena Zvezda u grupnoj fazi Lige prvaka!

Igrači Crvene Zvezde plasirali su se večeras u grupnu fazu Lige šampiona nakon što su odigrali 2:2 na gostovanju protiv Red Bull Salzburga u revanšu play offa.

U početku meča sve je izgledalo kao da se Zvezda baš i neće dobro provesti u Salzburgu, ali silni napadi domaćih u prvih 20-ak minuta im se nisu isplatili jer je bilo 0:0.

Pred sami kraj prvog dijela susreta domaći dolaze do vodstva i to golom Dabbura kojem je asistirao Ulmer. Već na samom startu drugog poluvremena sudac Ceklir dosuđuje vrlo diskutabilan penal za Salzburg kojeg u gol pretvara ponovo Dabbur za 2:0.

Sve je tada djelovaloč kao da Zvezda gotovo više nema nikavu šansu i da joj čudo treba kako bi prošla dalje, a baš to čudo se i desilo. Crveno-beli su u 65. minuti preko Bena došli do pogotka, da bi samo minut kasnije isti fudbaler ponovo pogodio za izjednačenje na 2:2.

Do kraja meča Red Bull Salzburg je učinio sve kako bi došao do još jednog gola, ali nije uspio da stvori ozbiljniju priliku pred golom Zvezde i ostalo je 2:2.

Kada su u pitanju ostali mečevi, dalje su prošle ekipe Benfice koja je porazila PAOK u gostima sa 4:1 i PSV-a koja je bila bolja od BATE-a sa 3:0.

Žrijeb za grupnu fazu Lige prvaka je sutra u 18.00 sati.

Dynamo hooligans attack Ajax fans 28.08.2018. (VIDEO)

Before the start of the play of the play off stage of the Champions League in Kiev between the home Dinamo and Ajax from Amsterdam, there were fierce clashes between the fans of the two teams. Namely, a group of hooligans from Kiev attacked a cafe in which the Ajax fans were located, attackers used torches, sticks and oysters while the Ajax people used the inventory from the cafes in self-defense. Fortunately after this conflict, no one was seriously injured, although a few more fans remained lying on the ground after the conflict, about a dozen Dutch people were looking for help at the Kiev hospital because of the cuts and bumps they got in the conflict.

This is already the one who knows what kind of attack on the densely crowded navy Dinamo fans who have been one of the most serious hooligan teams in this part of Europe in the last few years.

Navijaci Dinama napali navijace Ajaksa (VIDEO)

Pred pocetak utakmice play off faze Lige Sampiona u Kijevu izmedju domaceg Dinama i Ajaksa iz Amsterdama doslo je do zestokih sukoba navijaca dveju ekipa. Naime grupa huligana iz Kijeva napala je kafic u kojem su se nalazili navijaci Ajaksa, napadaci su koristili  baklje,palice i kamenice dok su se ajaksovci posluzili inventarom iz kafica u samoodbrani. Na svu srecu nakon ovog sukoba niko nije teze povredjen iako je nekoliko navijaca ostalo da lezi na zemlji nakon sukoba, desetak Holandjana potrazilo je pomoc u Kijevskoj bolnici zbog rasekotina i podliva koje su zadobili u sukobu.

 

Ovo je vec ko zna koji napad na gostojuce navijace u reziji navijaca Dinama koji su u poslednjih nekoliko godina jedna od najozbiljnijih huliganskih ekipa u ovom delu Evrope.

Intervju sa navijacima Kelna, Wilde Horde

UT: Recite nam malo istoriju Ultra pokreta u Kelnu, a posebno o Wilde Horde:

WH96: pre nego što je započeo WILDE HORDE, u Kelnu je postojala još jedna grupa koja je imala malo ultra-dodira, “Ultras CCAA”, koja je osnovana 1994. godine. Uz izuzetak su bili prva grupa širom zemlje koji su koristili zastave i transparente i doveli Tifo na tribine u Kelnu. Osnivači VH96 su prvi put otišli ​​sa tom grupom, ali krajem 1996. godine, upravo u decembru, više se nisu slagali sa načinom na koji je grupa delovala. Članovi grupe “Ultras C.C.A.A.” pratili su fudbal i desavanja u Britaniji, a neki mlađi dečaci poprimili su njihov stil. Oslobodili su se i osnovali novu grupu, “Wilde Horde”. WH96 je tada počeo polako da deluje. Nakon jedne godine postojanja, grupa je imala oko 30 članova, a članovi su porasli polako. Prve zastave, baneri i setalice grupa napravila u prve dve godine. Kako je grupa pratila novi mentalitet i ideale, dečaci su se preselili sa stalnih mesta u Sudkurve, na gornjem jugu, upravo na “Sekciji 24”, koja je bila prva zvanična lokacija Wilde Horde na starom Mungersdorfer Stadionu. Na prvom ispadanju u istoriji kluba u našem timu Keln F.C. u drugu Bundesligu u ljeto 1998. godine, grupa je imala oko 50 članova. Od tada, Keln je igrao dve godine u drugoj Bundesligi. Šta je bilo loše za klub, bilo je dobro za VH96 i ostatke ovih navijača, koji su otišli ​​na sve utakmice.

Dok se druge Bundeslige utakmice igraju petkom, nedeljom i ponedjeljkom, pa čak i sredinom nedelje, samo su nasi navijači, isli svi i svugde na gostujuće utakmice. Svi mogu zamisliti, da nije lako otići na utakmicu u Kotbus oko 600 kilometara, u ponedjeljak uveče zbog školskih, univerzitetskih i radnih obaveza. Dakle,ispadanje u drugu Bundesligu bila je dobro za grupu i ostale navijače koji su uvek bili tamo, jer su se Kelnovi navijači stabilizirali i to je bilo kao porodica u ove prve dvije godine bundeslige. Kada je Keln F.C. promovisana u Bundesligu 2000. godine, Wilde Horde je imala oko 120 članova i bila je spremna za Bundesligu, a struktura grupe postala je jasna i sve je išlo pravim putem. Prvi vrlo dobri tifozi su napravljeni. Pošto je Keln veliki klub sa sjajnom tradicijom i istorijom, uvek podižemo mnoge fanove u gostima. Dakle, Vilde Horde je napravila svoj put, prema kojoj je grupa sada. U međuvremenu smo dobili najpoznatiju i najveću grupu u Kelnu i veoma smo poštovani širom zemlje kao jedna od najboljih organizovanih Ultra grupa u Nemačkoj. Naše aktivnosti obuhvataju stvari kao što su organizovanje sopstvenih autobusa gostovanja, stajanje na domacim utakmicama, radimo odeću, naljepnice i karte za gostujuće utakmice. Imamo i sopstveni časopis “Mentalita Kolsch” (već 9 izdanja), koji su napisali naši članovi. Dalje, svake godine redovno organizujemo dobrotvornu kampanju u božićno vreme pod nazivom “Horde Karitativ”. Novac ili stvari koje sakupljamo tamo su za decu iz Kelna, koji imaju socijalne probleme.

Mi stvarno držimo oko 350 sezonskih karata na Mungersdorfer Stadion (svi članovi zajedno u odvojenim dijelovima stadiona), od kojih je 200 u našem delu, “Blok S3” u Sudkurve. Glavni ciljevi su i dalje, da organizujemo najbolju podršku za naš tim. Vodje koje su postavljene ispred gomile u Sudkurve, animiraju celu Sudkurve za podršku našem timu Keln F.C. Kao što vidite, wH96 je veoma aktivan za svoj klub i njegov grad. U ovom trenutku imamo oko 500 članova! U decembru 2006. imali smo našu 10-godišnju zabavu sa oko 500 gostiju i napravili dva velika vatrometa na našoj 10-godišnjoj utakmici protiv Kaiserslauterna istog meseca. 10 godina je dugo vremena, ali mi smo motivisani da nastavimo. A ko zna? Svi se nadamo da će KOLON igrati u Evropi nekad, to je san koji svi sanjaju u Kelnu. Ako je neko zainteresovan, samo posetite našu internet stranicu: vvv.vh96.de

UT: Ime Vilde Horde je veoma specijalno šta znači ime i zašto ste izabrali ovo ime?

WH96: Da, u pravu si, ime naše grupe je najneobičnije od starijih nemačkih grupa. Kako su svi tada koristili imena poput “Brigade”, “Commando” ili “Ultras”, želeli smo da imamo posebno ime koje se razlikuje od ovih opštih oblika imena koje su koristile neke druge grupe. Pronalaženje imena nije bila posebna priča. Neki od osnivača sjedili su jedno veče i pili pivo, a ime “Wilde Horde” bilo je izabrano! Ime je pronađeno slucajno ,sa ciljem kako bi se izrazila nove ultra generacije u Kelnu.

UT: Na području Rheinlanda su mnogi klubovi blizu, takođe Ruhrvallei nije daleko, koliko je uticaj na vaš svakodnevni život i kakav je odnos prema tim klubovima?

WH96: To se razlikuje. Prvo, imate tri velika rivala Fortuna Dusseldorf, Baier Leverkusen i Borussia Monchengladbach imali veoma dobre i uspješne timove. Mlađom generacijom kao što smo mi, sa Bajer Leverkusenom je veca mržnja, jer su igrali veoma dobar fudbal u poslednjih deset godina od kako naša grupa i momci oko nas idu na utakmice u Keln. Ovde morate razmišljati o kontrastu koji klubovi imaju jedni drugima: s jedne strane Keln, veliki klub, veliki grad, veliki fanovi, veliki stadion, ali igraju ne bas sjajan fudbal u posljednjih 15 godina, sa druge strane Leverkusen, mali industrijski klub, mali grad, zanimljivo je samo kompanija Bajer, ali igranje dobrog fudbala i redovno učestvovanje u evropskim kupovima. Mislim da su navijači iz Kelna malo ljubomorni za Leverkusen, koji se tiču njihovog razvoja. Bilo je teško kao navijaču iz Kelna, da vidim Leverkuzen da igra u finalu Lige šampiona u maju 2002, dok smo mi u drugu bundesligu. Ali ponosni smo što ne volimo moderan fudbal. Ne želimo igrati u Ligi šampiona samo zbog novca u fabrici, a ne zbog dobrog rada, bodrimo zvaničnike našeg kluba, želimo da vidimo pravi fudbal. Sa Dusseldorfom nismo duze igrali (poslednja utakmica u aprilu 1999.), a rivalstvo sa Diseldorfom više se sastoji od istorije između gradova i razlika u mentalitetu obojica gradova.

Čak počinje i sa različitim brandovima piva: imamo naš Kolsch, oni imaju svoj Altbier. Mislim da je sva rivalstva u tim klubovima drugačija i posebna u svom obliku. Ali igre protiv ova tri kluba su veoma posebna za Kelnove navijače, navijače i Ultrase! Nasuprot tome, rivalstvo Alemanni Aachen nije toliko intenzivno za nas. Ne postoji pravi uticaj u svakodnevnom životu od utakmica, jer je s jedne strane Keln veliki grad (milion stanovnika) i normalno je da nema puno ljudi iz Kelna koji odlaze u Monchengladbach, Aachen, Dusseldorf ili Leverkusen da rade ili studiraju . Sa druge strane, Keln je grad sa ogromnim univerzitetom, neki članovi drugih grupa dolaze ovde. S obzirom da je Streetart postao popularniji u nemačkom pokretu, pojavom nalepnica. Dakle, naš grad se čisti od simbola drugih grupa. Ali rivalstvo samo “živi” na večernjim utakmicama većinu vremena. Što se tiče klubova iz Ruhrvalleia, postoje i neki posebni protivnici poput FC Schalke 04, Borussia Dortmund, VfL Bochum, Rot-Veiss Essen i drugi. Neki od ovih klubova imaju puno obožavalaca i veliku klupsku istoriju, pa je uvijek zanimljivo igrati protiv ovih klubova. Mnogi ljubitelji Keln-a, na primer, žele da odu na utakmicu u Bochumu jer imaju jedan od najlepših stadiona u Nemačkoj . Sve u svemu, zanimljivo je da je oko 10 do 12 klubova u prvoj i drugoj Bundesligi toliko blizu, dok su ostali klubovi rasprostranjeni širom sjeverne, istočne i južne Nemacke. Postoje i neke druge ultragrupe u Kelnu, Fortuna Koln i Icehockei Club Kolner Haie, ali im nemamo gotovo nikakve kontaktne tačke.

 

 

 

 

 

UT: Molim vas, recite nam o drugim neprijateljima i posebnom odnosu / situaciji sa Ultras-om iz Istočne Nemačke:

WH96: Osim rivala u blizini našeg grada ili u našoj regiji, Ultras iz Frankfurta nisu zapravo naši najbolji prijatelji. Mislim da se ovo rivalstvo između obe grupe vraća u neke sukobe između grupa i zato što su ove grupe zapravo dve od boljih, ako ne i dve najbolje Ultra grupe u Nemačkoj, dok je Frankfurt ustvari malo bolji od nas. Njihova domaca podrška je fantastična već nekoliko godina. U pitanjima kvantiteta i kvaliteta, ove dve grupe su sigurno najbolje u Nemačkoj. Ali nemojte pogresno razumeti, postoje neke manje grupe koje su takođe vrlo dobro organizovane i poštovane. Veza sa Ultras-om iz Istočne Nemačke je sasvim čudna: pošto smo u sezoni 2004/2005 igrali sa još nekoliko klubova iz Istočne Nemačke (Erzgebirge Aue, Dinamo Dresden, Rot-Veiss Erfurt, Energie Cottbus) sukob Istok-Zapad je van fudbala.

Oni su živjeli komunizam na istoka v oko 40 godina i tek sada stigli na nivo u Nemačkoj. Postoji mnogo više nezaposlenosti i mnogo više društvenih problema u istočnom delu Njemačke, i mislim da se i ova socijalna razlika pokazuje u fudbalu. Mnogi klubovi, koji su odigrali evropski kup pre pada zida, sada igraju samo u trećoj ili četvrtoj diviziji Njemačke, ali imaju veliku gomilu navijaca i dugotrajnu fan-tradiciju. Klubovi kao što su FC Magdeburg, Lokomotive i Chemie Leipzig, Union Berlin, BFC Dinamo Berlin ili Chemnitzer FC patili su od ponovnog ujedinjenja Njemačke, jer je odsustvo novca izazvalo i izazva mnoge probleme tim klubovima. Stil istočno-nemačkog Ultras-a je više uzdignut u Poljsku i Istočnu Evropu, dok se Vest German Ultras oslanja na primere u Francuskoj ili Italiji.

Kakvo je vaše mišljenje o Ultra vremenu u Evropi, koju scenu po vašem mišljenju najbolje i koja scena ima dobar razvoj?

WH96: Evropa: jedan kontinent – mnogo mentaliteta – ali svi inspirišu na svoj način. Mislim da je fudbal voljen i živi u Evropi, vise nego u bilo kom dijelu svijetu. Na jugu Evrope, na primer zemlje poput Grčke, Italije ili Istočne Evrope definitivno žive ultrazvučnim načinom života ekstremnije nego zemlja poput Njemačke. Ali nemojte zaboraviti da je ultra pokret u Nemačkoj prilično mlad. Prve grupe su osnovane sredinom devedesetih godina, kada su grupe u Italiji ili ostatku južne Evrope postojale skoro 30 godina. Nemačka scena ima ogroman potencijal i bilo bi zanimljivo znati, gde ćemo biti za deset ili petnaest godina. Dok pratimo Francusku, zbog našeg prijateljstva prema momcima Supras Auteuila, rekli bismo da je Francuska veoma zanimljiva scena. Grupe i štandovi u Marseju, St. Etienne ili Parizu su vrlo impresivni!

Dinamo nastavlja tekmičenje u Evropa ligi.

Nakon remija u Švicarskoj (1:1), Dinamo je u Maksmiru pred punim tribinama izgubio od Young Boysa s 2:1 i tako se propustio plasirati u grušnu fazu Lige prvaka.

Dugo vremena nije Zagreb bio pod ovakvom dozom euforije zbog jedne klupske utakmice. Dinamo Nenada Bjelice svojom igrom i zalaganjem na terenu kupio je navijače, napunio tribine i krenuo žustro prema skupinama Lige prvaka.

Nakon remija u Bernu (1:1), Modri su imali aktivan rezultat uoči uzvrata u Maksimiru, a prepoznali su to i navijači koji su pohrilili po ulaznice i stadion je bio rasprodan cijeli jedan dan prije utakmice. Sve je bilo spremno za spektakl, a potpuno je sve raspirio Izet Hajrović ranim pogotkom s kojim je Dinamo već u sedmoj minuti došao do vodstva.

Držao je Dinamo neugodne goste pod kontrolom dugo vremena, ali sreća nije bila na njihovoj strani. Već u 32. minuti igru je morao napustiti Arijan Ademi, kojeg je zbog ozljede zamijenio Ivan Šunjić. Do kraja prvog poluvremena mogli su Modri u dva navrata povećati svoje vodstvo; prvo nakon sjajnog prodora Gavranovića i proigravanja Oršića, čiji je udarac blokiran, a onda i nakon Hajrovićeva dalekometnog udarca.

Nastavak utakmice donio je i prisilinu zamjenu Švicarcima. Miralem Sulejmani ostao je ležati na travnjaku nakon čega je iznesen na nosilima. Činilo se da Dinamo ima sve pod kontrolom, ali onda je po isteku prvog sata igre popustila i koncentracija.

U 63. minuti kazneni udarac za Young Boyse. Assale je ušao u 16 metara, “prodao” sjajnu fintu Leovcu koji ga potom ruši i tamnoputi igrač završava na travi, a sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran je s kreča bio najbolji pojedinac kod gostiju – Guillaume Hoarau koji poravnava na 1:1.

Vrlo brzo iskusni golgeter postao je apsolutni junak Young Boysa. Dvije minute nakon što je poravnao iz penala, poslije kornera iz blizine zabija za potpuni preokret, 2:1 vodstvo Young Boysai i rezultat koji je Švicarce odveo u skupine Lige prvaka.

Bjeličini puleni nisu imali što čekati, za prolaz su im trebala dva pogotka i odmah su krenuli naprijed. U 71. minuti centimetri su dijelili Dinamo od velikog priljeva UEFA-ina novca. Dosuđen je slobodni udarac na dobrih 25 metara od gola, opalio je Hajrović i zatresao – gredu.

Kako je vrijeme odmicalo, tako su Švicarci sve više i više zatvarali prilaze prema svojim vratima, a kada bi Dinamo napao, uzvratili bi kontrom. Pred sam kraj utakmice, u trećoj od ukupno sedam minuta sudačke nadoknade, Mario Gavranović tukao je s pet metara, ali je promašio cijela vrata. Promašio je Dinamov plasman u skupine Lige prvaka, pa će tako hrvatski prvak europska natjecanja nastaviti u Europa ligi.

Brilliant performance Rapid Wien fans for a celebration of 30 years

At the European TIFO scene, Rapida's southern front of the Rapida fans is one of the most impressive in Europe.

The Ultras Rapid fan club celebrated the 30th birthday party on the weekend, and was hosted by Wacker at Allianz Stadium. This was a great opportunity for the most supportive of the Vienna club to make a memorable spectacle, and it can be said that they really had an extremely rich repertoire.

A couple of choreographies, words, flags, torches … All this could be seen on the Vienna Stadium, which looks beautiful in itself.

Rapida fans were also happy to leave the standings because their club celebrated at 2: 1.



Sjajno izdanje navijača Rapida na proslavi 30 godina grupe

Na evropskoj TIFO sceni južna tribina navijača Rapida iz Beča je jedna od vizuelno najboljih u Evropi.

Navijačka grupa Ultras Rapid je za vikend proslavljala 30. rođendan grupe a na Allianz Stadionu je gostovao Wacker. To je bila sjajna prilika najvatrenijim pristalicama bečkog kluba da naprave spektakl za pamćenje, a može se reći da su zaista imali izuzetno bogat repertoar.

Par koreografija, parole, zastave, bakljada… Sve se to moglo vidjeti na tribinama bečkog stadiona koji sam po sebi izgleda prelijepo.

Navijači Rapida su takođe sretni napustili tribine, jer je njihov klub slavio sa 2:1.



Delije izdale saopštenje svima koji dolaze u Salcburg da gledaju Zvezdu!

Beogradska Zvezda će imati ogromnu podršku navijača na meču protiv Salcburga koji se igra u Sredu.

Većina navijača će krenuti iz Beograda, ali očekuje se da na stadionu budu i pristalice iz inostranstva, te otuda i ne čudi što su se Delije javile saopštenjem dva dana pred revanš plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona.

Saopštenje Delija koje je medijima dostavio portparol kluba, prenosimo u cijelosti:

Važno!!! Mole se svi zvezdaši koji će doći na ovu utakmicu da ispoštuju stvari koje su odavno već ostaljene na svakoj utakmici kada igra naš klub! Pošto se utakmica igra u Austriji i znamo da će biti dosta sveta koji dolazi možda i prvi put na utakmicu, mole se da ispoštuju dogovor o nošenju samo Zvezdinih stvari i obeležja Srbije. Nikakve majice drugih klubova ne dolaze u obzir, osim naštih bratskih (Spartak Moskva i Olimpijakos) 

– Isto se mole svi da ne nose zastave na svoju ruku i kače po stadionu, jer Sever ima uređenu ogradu i sve zastave sem tih se neće kačiti! Nemojte koristiti pirotehniku i pratite kavez u navijanju. Da ponesemo naše igrače do istorijske pobede

Inače, u prvom meču u Beogradu (0:0) nije bilo navijača zbog kazne UEFA da crveno-beli dva meča igraju pred praznim tribinama.

 

Hajduk traži objašnjenje zašto Torcida nije mogla unijeti transparente

Foto: Goran Stanzl/Pixsell

Poslije incidenta na jučerašnjoj utakmici u Zaprešiću, gdje policija nije dopustila ranije izlaženje sa stadiona, Hajduk je od Intera zatražio objašnjenje.

Inače, policija nije dopustila naknadno pristiglim članovima Torcide unošenje transparenata s porukama, a onda je dio navijača koji je već bio na stadionu odlučio demonstrativno da napusti stadion. No policija im to iz sigurnosnih razloga nije dopustila na što su torcidaši pokušali probiti blokadu, a onda je upotrebljen i suzavac.

Splitski klub je na svojim stranicama objavio službeno priopćenje koje prenosimo u cijelosti:

“Poštovani,

smatramo potrebnim reagirati prema Vama kao organizatorima nedjeljne utakmice 5. kola HT Prve lige Inter-Zaprešić – HNK Hajduk, pozivajući Vas na očitovanje zbog zabrane unošenja poruka i transparenata navijačima Hajduka na stadion ŠRC Zaprešić.

Ovo se može ocijeniti kao još jedan pokušaj diskreditiranja navijača, a važnim smatramo naglasiti da se sličan problem dogodio prošle sezone i to na istom stadionu. Javnost se stoga opravdano pita kome zapravo trebaju ovakve situacije koje su na koncu rezultirale incidentom, a samo su se trezvenom reakcijom spriječile neželjene posljedice?

Zar sloboda govora i izražavanja mišljenja postaju teme za raspravu u 21. stoljeću? Kome sve ovo zapravo treba?

Smatramo da se ovakve situacije ne bi smjele ponavljati, i da ćete kao organizator utakmice poduzeti sve mjere kako bi se utvrdilo po kojem kriteriju se zabranjuje iznošenje mišljenja. Čijom prosudbom se oduzima pravo izražavanja vlastitih stajališta i razmišljanja u demokratskom društvu?

Opća deklaracija o pravima čovjeka:

Članak 19: Svatko ima pravo na slobodu mišljenja i izražavanja. To pravo obuhvaća slobodu zadržavanja mišljenja bez vanjskih pritisaka te slobodu traženja, primanja i širenja informacija i ideja putem bilo kojeg sredstva javnog priopćavanja i bez obzira na granice.

S nadom u što skoriji odgovor.

Jasmin Huljaj
predsjednik Uprave HNK Hajduk”

Navijači Hajduka su na stadionu u Zaprešiću željeli izvjesiti transparent “S resort Perla Štico Kerumu kliče, ajmo opet satrat Hajduk nas dvi propalice”, aludirajući tako na nedavne istupe spomenutog dvojca koji su kritizirali rad udruge Naš Hajduk, piše index.hr

Torcida je imala pripremljen i transparent “Iskorak = Odlazak NO!” čime se pozivalo na odstupanje članova Nadzornog odbora.

Još jedna kazna za Zvezdu.

Crveno-beli će ponovo morati da uplaćuju novac u kasu evropske kuće fudbala

Veruju na Marakani da će predstavnici UEFA biti milostivi u sredu, i da će im kaznu od dva utakmice zabrane igranja pred navijačima preinačiti u jednu. Crveno-beli su već poslali žalbu u Nion o kojoj će se raspravljati na dan utakmice sa Salcburgom.

Dok čekaju pomilovanje zbog incidentata zabeleženih u duelu sa Suduvom, odgovorni iz Crvene zvezde su dobili još jednu „čestitku“ iz evropske kuće fudbala, piše Mozzartsport

Naime, zbog dešavanja tokom utakmice sa Spartakom iz Trnave UEFA je kaznila srpskog šampiona sa 57.000 evra, saznaje MOZZART Sport. Reklo bi se da je Zvezda dobro prošla, obzirom da se nalazi pod uslovnom kaznom i da je pod posebnim monitoringom delegata i službenih lice ovlašćenih od strane UEFA.

 

IZVOR: Mozzartsport.com